Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Диаметр | 42 мм |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Задняя крышка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Размеры, мм | 42х10 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Классический |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати працюють |
| Цвет ремешка | Сріблястий із золотистими вставками |
| Ширина ремешка | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 989 ₴








