Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивні |
| Тип індикації | Аналогові Електронні |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Товщина | 19 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Герб ЗСУ, секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Колір корпусу | Милитари |
| Колір ремінця | Милитари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴












