Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Стекло | Минеральное |
| Тип механизма | Механический |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Диаметр | 42 мм |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Задняя крышка | Прозора |
| Застежка | Класична Forsining |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Каучуковий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Основний колір циферблата | Темно-зелений |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Размеры, мм | 42х12 |
| Ремешок/браслет | Ремінець |
| Стиль | Классический |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механизма | Автозавод |
| Цвет ремешка | Темно-зелений |
| Ширина ремешка | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 495 ₴











