Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Материал | Пластик |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців мсяцев |
| Диаметр | 43x35 мм |
| Длина ремешка, см | 22 см (регулюється) |
| Для военных | Тактичні |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Дополнительные характеристики | Індикація місяця |
| Застёжка | Ковзаюча |
| Индикация | хвилини\nсекунди\nгодини |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По диаметру часов | Невеликі |
| Пол | Мужские |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип ремешка | Стальной |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, таймер, другий час (Dual Time) |
| Характеристики механизма | Японія |
| Цвет ремешка | Сріблястий |
| Ширина ремешка | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴









