Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UWatch |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| GPS | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| В режиме ожидания | 7-14 днів |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Вес, г | 30 |
| Водостойкие | Немає |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців мсяцев |
| Диагональ дисплея | 1.33" |
| Диаметр | 44 мм |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для женщин | Для жінок |
| Дополнительные характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Емкость аккумулятора, мА*ч | 260 |
| Измерения здоровья | Пульс, тиск, кисень в крові |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Мессенджеры | Вайбер, Телеграм, Інста, Фейсбук |
| Наличие камеры | Без камери |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Поддержка Sim-карты | Без SIM-картки |
| Пол | Жіночі |
| Прием звонков | Да |
| Процессор | Realtek-8762DT |
| Пульсометр | З пульсометром |
| Разрешение дисплея | 240*240 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Совместимая ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матрицы | TFT |
| Тип устройства | Фітнес-браслет |
| У звичайному режимі | 3-7 днів |
| Уведомления | Виклики, sms |
| Форма корпуса | Круглий |
| Функции | Крокомір, повідомлення про вхідний дзвінок, повідомлення про надходження повідомлення, дистанційна статистика, лічильник калорій, моніторинг сну, будильник, віддалене управління камерою, антилост, режими спорту і гімнастики |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Цвет ремешка | Сріблястий |
| Ширина ремешка | 22 мм |
| Язык приложения | Укр, рос, англ |
| Язык часов | Рос, англ |
Информация для заказа
- Цена: 1 975 ₴












