Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців мсяцев |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Для военных | Тактичні |
| Для мужчин | Для чоловіків |
| Дополнительные функции | Індикація закінчення заряду батареї |
| Дополнительные характеристики | Індикація місяця |
| Застёжка | Класична |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал ремешка | Каучуковий |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Механизм | Кварцовий |
| Наличие камеры | Немає |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Працюють з Apple і Android Інструкція російською мовою |
| По диаметру часов | Великі |
| Поддержка Sim-карты | Немає |
| Размеры, мм | 50х16 |
| Ремешок/браслет | Ремешок |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 16 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Оповіщення про пропущені дзвінки на телефоні, оповіщення з додатків, управління камерою телефону, фітнес - трекер, крокомір, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Цвет ремешка | Чорний |
| Ширина ремешка | 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












