Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація дати, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 160, Размеры, мм: 41х12, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 41 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Японія, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Poedagar, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Невеликі, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Ширина ремешка: 20 мм, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай/Японія, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POEDAGAR |
| Стекло | Минеральное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Возможность снять ремешок | Да |
| Гарантия | 12 місяців мсяцев |
| Диаметр | 41 мм |
| Длина ремешка, см | 25 см (регулюється) |
| Дополнительные характеристики | Індикація дати |
| Задняя крышка | Закрита |
| Застёжка | Дворівнева |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Материал | Металл |
| Материал ремешка | Сталевий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По диаметру часов | Невеликі |
| Размеры, мм | 41х12 |
| Ремешок/браслет | Браслет |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Характеристики механизма | Японія |
| Цвет ремешка | Чорний |
| Ширина ремешка | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴











