

Чоловічі наручні годинники Skmei 1251 Amigo. Електронні спортивні годинник з підсвіткою
- В наявності
- Код: 1251
495 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механізм: електронні (Quartz, Японія)
Ремінець: каучук, довжина - 26,5 см , ширина - 2,3 см
Функції: відображення часу 12/24, секундомір, хронограф, 5 будильників, підсвічування, дата (число, день тижня, місяць,рік), зворотний відлік часу
Циферблат: діаметр - 4,9 см, товщина - 1,5 см
Скло: полікарбонат
Водонепроникність: 50 метрів (5 атм)
Функції: будильник, секундомір, повний календар, підсвітка
Вага: 65 г
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластмаса |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Відсутній |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Функція повтору сигналу будильника (snooze), Будильник, Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Вага | 65 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Для плавання |
| Стиль | Спортивні |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип індикації | Електронні |
| Тип стрілочок | Без стрілочок |
| Тип захисту | Водонепроникні |
| Підсвічування | Електронна |
| Форма корпусу | Круглі |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



