Годинник із механічним механізмом Winner Cartier. Класичний чоловічий наручний годинник
Весь товар тут
Механізм: механічні з автопідзаводом
Функції зображається дата
Особливості: задня кришка прозора
Водонепроникність: базова (витримує випадкове потрапляння води, дощ, миття рук)
Скло: мінеральне
Стрілочки: люмінесцентні
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 4,4 см
Товщина: 1,4 см
Матеріал: неіржавка сталь
-РЕМЕШОК-
Довжина: 24 см
Ширина: 2 см
Матеріал: екошкіра
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські та арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Клас вологозахисту | WR |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір циферблату | Білий |
| Ланцюжок | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Колір | Коричневий,Білий |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Дата, День тижня |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Комплектація | Годинник,Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 240 |
| Колір ременя | Коричневий |
| Діаметр корпусу | 44 |
| Товщина корпусу | 14 |
| Тип | Класичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴







