Годинник командирський водонепроникний Skmei 1228 Tornado. Ударостійкий чоловічий годинник
Механізм: кварцові (Японія)
Ремінець: каучук, довжина — 26,5 см, ширина — 2,4 см
Скло: поликарбонат
Циферблат: діаметр — 5,2 см, товщина — 1,2 см
Вага: 58 г
Водонепроникність: 50 метрів (5 атм, можна плавати та приймати душ із годинником)
Функції подвійний час, секундомір, хронограф, будильник, підсвітка (синя), дата (число, день тижня, місяць)
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 58 г |
| Діаметр | 52 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Основні | |
| Виробник | Skmei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тип | Армійські |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Пластикове |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Ланцюжок | Ні |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Протиударні | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Для плавання |
| Стиль | Спортивні |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип індикації | Аналогові Електронні |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Тип захисту | Водонепроникні,Ударостійкі |
| Підсвічування | Електронна |
| Функції | Дата, День тижня, Число, Місяць Секундомір, Будильник, Підсвітка |
| Форма корпусу | Круглі |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Матеріал корпусу | Пластмаса |
| Колір ременя | Чорний |
| Довжина ременя | 265 |
| Діаметр корпусу | 52 |
| Товщина корпусу | 18 |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴










