Чоловічий годинник Wwoor Rich
Весь товар тут
Механізм: кварцові (Seiko, Японія)
Функції зображається дата
Водонепроникність: 3 АТМ
Скло: мінеральне
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 3,8 см
Товщина: 0,9 см
Матеріал: неіржавка сталь
-РЕМЕШОК-
Довжина: 23 см
Ширина: 2 см
Матеріал: неіржавка сталь
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Чоловіча |
| Скло | Мінеральне |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Формат часу | 12 годин |
| Хронометр | Ні |
| Протиударні | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Колір | Чорний,Сріблястий |
| Виробник | Wwoor |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип стрілочок | Звичайні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Дата |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Браслет |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 230 |
| Колір ременя | Срібний |
| Діаметр корпусу | 38 |
| Товщина корпусу | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴







