Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megir |
| Скло | Мінеральне |
| Країна виробник | Китай |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр корпусу | 48 мм |
| Довжина ременя | 240 мм |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Класичні |
| Тип індикації | Аналогові |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Товщина корпусу | 10 мм |
| Форма корпусу | Круглі |
| Функції | З хронографом |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Золотий,Чорний |
| Колір ременя | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴







