Чоловічий механічний годинник на шкіряному ремінці Winner Black
Механізм: механічні з автопідзаводом
Водонепроникність: базова
Скло: мінеральне
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 4 см
Товщина: 1,4 см
Матеріал: неіржавка сталь
-РЕМЕШОК-
Довжина: 25 см
Ширина: 2 см
Матеріал: екошкіра
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілочок | Звичайні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Дата, День тижня |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 250 мм |
| Колір ременя | Чорний |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Товщина корпусу | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴











