Металевий чоловічий годинник Winner Handsome. Наручний механічний годинник
Весь товар тут
Механізм: механічні з автопідзаводом
Водонепроникність: базова (витримує випадкове потрапляння води)
Скло: мінеральне
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 4,2 см
Товщина: 1 см
Матеріал: неіржавка сталь
Довжина:: 24 см
Ширина: 2 см
-РЕМЕШОК-
Цвет: сталевий
Застежка: стандартна
Матеріал: неіржавка сталь
Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR |
| Протиударні | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Хронограф | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Колір | Сріблястий |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип стрілочок | Звичайні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Дата, День тижня |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Браслет |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 240 |
| Колір ременя | Срібний |
| Діаметр корпусу | 42 |
| Товщина корпусу | 10 |
| Тип | Класичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴











