Годинники кварцовий чоловічий Megir 2011 Metal. Модний чоловічий годинник
Механізм: кварцові (Seiko, Японія)
Функції зображається дата, хронограф, всі стрілочки працюють
Ремінець
матеріал: нержавіюча сталь
довжина: 24 см
ширина 2,2 см
Циферблат
матеріал: нержавіюча сталь
діаметр: 4,5 см
товщина: 1 см
Скло: мінеральне (стійке до подряпин)
Водостійкість: 3 АТМ
Гарантія: 12 місяців
Весь товар ЗДІЙСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megir |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Браслет / Ремінець | Браслет |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Хронограф |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Браслет |
| Комплектація | Годинник,Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 240 мм |
| Колір ременя | Чорний |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Товщина корпусу | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴











