Skmei 9096 Tandem
Механізм: кварцові (Японія, Quartz)
Функції показується число місяця, хронограф (усі стрілочки працюють)
Ремінець: неіржавка сталь, довжина — 23 см, ширина — 2 см
Водонепроникність: базова
Скло: мінеральне
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 4,3 см
Товщина: 1,2 см
Матеріал: неіржавка сталь
Гарантія: 12 місяців
Весь товар ЗДІЙСЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR |
| Протиударні | Ні |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Антиблікове покриття скла | Ні |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Браслет / Ремінець | Браслет |
| Колір | Чорний, Сріблястий |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Дата, День тижня, Число, Хронограф |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Браслет |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 230 |
| Колір ременя | Срібляста |
| Діаметр корпусу | 43 |
| Товщина корпусу | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴







