Чоловічі годинники Skmei Status Brown
Механізм: кварцові (Quartz, Японія)
Функції показ дати (число місяця), хронограф
Водонепроникність: 3 АТМ
Скло: мінеральне
Стрілочки: люмінесцентні
-ЦИФЕРБЛАТ-
Діаметр: 4,4 см
Товщина: 1,3 см
Матеріал: сталь
-РЕМЕШОК-
Довжина: 25,5 см
Ширина: 2,0 см
Матеріал: екошкіра
Вага: 65 г
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Клас вологозахисту | WR |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Індикатор запасу ходу | Ні |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Класичні |
| Тип ремінця | Шкіряний |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Хронограф, Дата |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Вага, г | 65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Ремінець |
| Комплектація | Годинник,Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 255 |
| Колір ременя | Коричневий |
| Діаметр корпусу | 44 |
| Товщина корпусу | 13 |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴






