Чоловічий годинник на браслеті Megir 2064 America. Якісний металевий чоловічий годинник
Механізм: кварцові (Seiko, Японія)
Функції зображається дата, хронограф, всі стрілочки працюють
Ремінець
матеріал: нержавіюча сталь
довжина: 23 см
ширина: 2,4 см
Циферблат
матеріал: нержавіюча сталь
діаметр: 4,6 см
товщина: 1,4 см
Скло: мінеральне (стійке до подряпин)
Водостійкість: 3 АТМ
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megir |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Хронограф | Так |
| Тахіметр | Ні |
| Телеметр | Ні |
| Турбійон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова |
| Стиль | Класичні, Спортивні |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип стрілочок | Люмінесцентні |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Функції | Хронограф |
| Тип індикації | Аналогові |
| Форма корпусу | Круглі |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Годинник, Інструкція, Гарантійний талон |
| Довжина ременя | 230 мм |
| Колір ременя | Срібний |
| Діаметр корпусу | 46 мм |
| Товщина корпусу | 14 мм |
| Браслет / Ремінець | Браслет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴











