Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Розміри, мм | 42х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати працюють |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴








