Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична Forsining |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Розміри, мм | 44х16 |
| Стиль | Класичні |
| Тип механізму | Механічні |
| Тип циферблата | Аналогові |
| Товщина | 16 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Дата |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴











