Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Основний колір циферблату | Білий |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Жіночі |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Класичні |
| Тип індикації | Аналогові |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Колір ремінця | Білий |
| Колір ремінця/браслета | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








