Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр корпусу | 32 мм |
| Довжина ремінця, см | 23 см |
| Застібка | Розкладна |
| Матеріал корпусу | Часова сталь |
| Матеріал ремінця | Часова сталь |
| Особливості | Діаметр корпусу: 32 мм, Тип механізму: Механіка, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стать | Жіночі |
| Скло | Мінеральна (стійке до подряпин) |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна виробника | Китай |
| Тип механізму | Механіка |
| Товщина | 12 мм |
| Функції | Годинники, хвилини, секунди |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 993 ₴






