Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 19 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| Колір корпусу | Мілітарі |
| Колір ремінця | Мілітарі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴












