Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 43х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









