Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Застібка | Фірмова |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 32х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Дата |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴






