Водостойкость: 3 атм - мити руки, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 10 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 46х10, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 46 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Закрита, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Curren, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 23 см (регулюється), Тип цифр: Індекси, арабські цифри, Ширина ремешка: 24 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, арабські цифри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 46 мм |
| Довжина ремінця, см | 23 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 46х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴











