Тип механизма: Механічний, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Показують дату, день тижня, 24-годинний формат часу, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 11 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація дати, дня тижня, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 73, Размеры, мм: 41х11, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 41 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Прозора, Характеристики механизма: Автозавод, Miyota (Японія), Гарантия: 12 місяців, Механизм: Механічний з автозаводом, Производитель: Lee Cooper, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Тип цифр: Індекси, Ширина ремешка: 21 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай/Японія, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 41 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Розміри, мм | 41х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, 24-годинний формат часу |
| Характеристики механізму | Автозавод, Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 21 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 895 ₴







