Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Бренд: Lee Cooper, Функції: Пояснюють дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу, Стиль: Класичний, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Застібка: Дворівнева, Товщина: 11 мм, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталева, Додаткові характеристики: Індикація дати дня тижня, Особливості: Інструкція російською мовою, Вага, г: 73, Розміри, мм: 44x11, Колір корпусу: Сріблястий, Формат часу: 12 г, Індикація: Струнути, секунди, годинник, Діаметр: 44 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стріловий), Задня кришка: Закрита, Характеристики механізму: Miyota (Японія), Гарантія: 12 місяців, Механізм: Кварцовий, Колір ремінця: Сріблястий, Можливість зняти ремінець: Так, По діаметру годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Тип цифр: Індекси, Ширина ремінця: 22 мм, Основа колір циферблата: Зелений, Тип andикацевію: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За фарбованою механізою: З японським механізмом, Модель: Fenix Green
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Индексы |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати дня тижня |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Мoдель | Fenix Green |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 44x11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Индексы |
| Товщина | 11 мм |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Появляють дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 695 ₴








