Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Пол: Для дівчаток, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Пластик, Тип: Для дівчаток, Застёжка: Класична, Толщина: 10 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Тканевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 33х10, Цвет корпуса: Фіолетовий, Формат времени: 12 г, Диаметр: 33 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Miyota (Японія), Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Lee Cooper, Цвет ремешка: Рожевий, Возможность снять ремешок: Ні, По диаметру часов: Невеликі, Длина ремешка, см: 22 см (регулюється), Ширина ремешка: 14 мм, Девочки: Дівчата, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Білий, Вид індикації: Арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Колір ремінця/браслета: Рожевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Дівчата | Дівчата |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина ремінця, см | 22 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ремінця | Тканевий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Мінеральне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для дівчаток |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Ширина ремінця | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴










