Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Пол: Для хлопчиків, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Пластик, Тип: Для хлопчиків, Застёжка: Класична, Толщина: 10 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Каучуковий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 34х10, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини
Секунди
Години, Диаметр: 34 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Miyota (Японія), Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Lee Cooper, Цвет ремешка: Синьо-жовтий, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Невеликі, Длина ремешка, см: 22 см (регулюється), Ширина ремешка: 20 мм, Мальчики: Хлопчики, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Синій, Вид індикації: Арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Колір ремінця/браслета: Синьо-жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Матеріал | Пластик |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 34 мм |
| Довжина ремінця, см | 22 см (регулюється) |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини Секунди Години |
| Колір ремінця/браслета | Синьо-жовтий |
| Хлопчики | Хлопчики |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри, мм | 34х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для хлопчиків |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Синьо-жовтий |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴











