Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Секундомір, хронограф, дата, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Двохрівнева, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація дати, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 137, Размеры, мм: 42х12, Цвет корпуса: Сріблястий, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 42 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Seiko (Японія), Точность хода: +/- 1 сек/день, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Naviforce, Цвет ремешка: Сріблястий, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 23,5 см (регулюється), Тип цифр: Індекси, арабські цифри, Ширина ремешка: 18 мм, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай/Японія, Основний колір циферблата: Зелений, Вид індикації: Індекси, арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 137 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця, см | 23,5 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Двохрівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 42х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 12 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Секундомір, хронограф, дата |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴










