Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Жіночі, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 11 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 86, Размеры, мм: 34х11, Цвет корпуса: Рожеве золото, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 34 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Miyota (Японія), Точность хода: +/- 1 сек/день, Тип часов: Класичні годинники, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Браслет / Ремешок: Браслет, Материал: Металл, Стиль: Классичный, Для женщин: Для жінок, Тип механизма: Quartz, Форма корпуса: Круглые, Цвет ремешка: Рожеве золото, Водостойкость: 3 атм, Стекло: Минеральное, Цвет корпуса: Розовое золото, Толщина: 11 мм, Вес, г: 86, Индикация: Минуты, секунды, часы, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 22 см (регулюється), Формат времени: 12 г, Застежка: Двохуровневая, Тип цифр: Індекси, Размеры, мм: 34х11, Характеристики механизма: Miyota (Япония), Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай/Японія, Основний колір циферблата: Сріблястий, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Рожеве золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 86 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 34 мм |
| Довжина ремінця, см | 22 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 34х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Товщина | 11 мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Колір ремінця | Рожеве золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴






