Тип механізму: Кварцові, Водостійкість: 5 атм — плавання, Пол: Чоловічі, Функції: Компас, будильник, секундомір, подвійний час, кремінь, тактична застібка, підсвітка, 2 батарейки, Стиль: Спортивні, Скло: Полікарбонатне, Матеріал: Пластик, Застібка: Тактична, Товщина: 19 мм, Форма корпусу: Круглі, Країна виробника: Китай, Матеріал ремінця: Тканинний, Додаткові характеристики: Індикація місяця, Вага, г: 60, Розміри, мм: 50х19, Колір корпусу: Сірий хакі, Формат часу: 12/24 год, Індикація: Аналогові, Електронні, Діаметр: 50 мм, Гарантія: 12 місяців, Колір ремінця: Сірий хакі, Можливість зняти ремінець: Ні, за діаметром годинника: Великі, Довжина ремінця, см: 25 см, військових: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Україна, Наявність компаса: З компасом, Тип Індикацеї: Мітки, арабські цифри, особливої цифри циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см |
| Для військових | Тактичні |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Тактична |
| Індикація | Аналогові, Електронні |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Наявність компаса | З компасом |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивні |
| Країна виробника | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Товщина | 19 мм |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглі |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Компас, будильник, секундомір, подвійний час, кремінь, тактична застібка, підсвітка, 2 батарейки |
| Колір корпусу | Сірий хакі |
| Колір ремінця | Сірий хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









