Тип механизма: Механічний, Водостойкость: Базова - дощ, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична, Толщина: 14 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Особенности: Інструкція російською мовою, Вага, г: 100, Розміри, мм: 44х14, Колір корпусу: Чорний, Формат часу: 12 г, Індикація: Хвиліні, секунди, години, Краєвид індикації: Індекси, Діаметр: 44 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стремічний), Ремінець/браслет: Ремінець, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, задня кришка: Прозора, Характеристики механізму: Автозавод, Гарантія: 12 мейсеців, Механізм: Механічний з автозаводом, Браслет/Римак: Ремінець, Тип: Чоловічі, Матеріал: Метал, Стиль: Класичний, Механізм: Механічний з автопідзаводом, Тип механізму: Механічний, Форма корпусу: Круглий, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Чорний, Колір ремінець, Водостійкість: Базова, Скло: Мінеральне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 10 мм, Вага, г: 100, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 12 год, Застібка: Класична, Тип цифр: Індиксі, Розміри, мм: 44х10, Характеристики механізму: Автоподзавод, Ширина ремешка: 20 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Україна, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 44х10 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 10 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 495 ₴











