Тип механизма: Кварцевые, Водостойкость: 5 атм - плавання, Тип ремешка: Каучуковый, Бренд: Smael, Пол: Мужские, Индикация: Электронные, Функции: Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць, Стиль: Спортивний, Стекло: Полікарбонатне, Материал: Пластик, Застёжка: Класична, Толщина: 20 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Каучуковий, Дополнительные характеристики: Індикація місяця, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 60, Размеры, мм: 50х20, Цвет корпуса: Чорний, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, гоніки, Різновид індикації: Мітки, Діаметр: 50 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Задня кришка: Закрита, Гарантія: 12 мейсців, Механізм: Кварцовий, Браслет/Рьомок: Ремінець, Матеріал: Пластик, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Темно-зелений, Водостійкість: 5 атм, Скло: Полікарбонатне, Колір корпусу: Чорний, Товщина: 20 мм, Вага, г: 60, Індикація: Мінути, секунди, годинник, годинник Можливість зняти ремінець: Ні, за діаметром годинника: Велика, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 12/24 год, Застібка: Класична, Тип цифр: Індексі, Розміри, мм: 50х20, Функції: Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, Дополнительные характеристики: Индикация месяца, Для мужчин: Для чоловіків, Для военных: Тактичні, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Мітки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smael |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 50х20 |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 20 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴












