Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Система День-Ніч, секундомір, дата, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична, Толщина: 11 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Шкіряний, Дополнительные характеристики: Індикація дати, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 120, Размеры, мм: 42х11, Цвет корпуса: Золотистий, Формат времени: 12 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 42 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Ремешок, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Японія, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Материал: Метал, Стиль: Класичний, Ремешок/браслет: Ремешок, Тип механизма: Quartz, Форма корпуса: Круглий, Цвет ремешка: Сірий, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Стекло: Мінеральне, Цвет корпуса: Золотистий, Толщина: 11 мм, Вес, г: 120, Индикация: Хвилини, секунди, години, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Середні, Длина ремешка, см: 21 см (регулюється), Формат времени: 12 г, Застежка: Класична, Размеры, мм: 42х11, Характеристики механизма: Японія, Функции: Система День-Ніч, секундомір, дата, Ширина ремешка: 22 мм, Дополнительные характеристики: Індикація дати, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай/Японія, Основний колір циферблата: Сірий, Вид індикації: Індекси, арабські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 42 мм |
| Довжина ремінця, см | 21 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Система День-Ніч, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Сірий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴







