Тип механізму: Quartz, Водостійкість: 5 атм — плавання, Тип ремінця: Каучуковий, Функції: Компас, водостійкість 5 атм, альтметр, барометр, педометр, калорії, дистанції, секундомір, підсвічування, будильник, таймер., Стиль: Спортивний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Класична, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Каучуковий, Особенности: Інструкція російською мовою, Размеры, мм: 48х12, Цвет корпуса: Світло сірий, Формат времени: 24 г, Индикация: Секунди, хвилини, години, Вид индикации: Арабские цифры, Диаметр: 48 мм, Фабрика cборки: Китай, Тип циферблата: Цифровий (Електроній), Ремінець/браслет: Ремінець, Характеристики механізму: North Edge (Японія), Гарантія: 12 мейсців, Механізм: Кварцовий, Браслет/Ремінець: Ремінець, Тип: Чоловічі, Матеріал: Метал, Стиль: Спортивний, Механізм: Кварцовий, механізм: Quartz, Форма корпусу: Круглий, Матеріал корпусу: Карбон "Fibre+", Основний колір циферблата: Чорний, Колір ремінця: Светло-сірій, Водостійкість: 5 атм — плавання, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Світло-сірий, Товщина: 12 мм, Індикація: Секунди, хвилини, годинник, Можливість зняти ремінець: Ні, за діаметром годинника: Велика, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюватися), Формат часу: 24 год, Застібка: Класична, Розміри, мм: 48х12, Характеристики механізму: North Edge (Японія), Функції: Компас, водостійкість 5 атм, альтраметр, барометр, педерт, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер., За територією механізму: З японським механізмом, Ширина ремінця: 22 мм, Для чоловіків: Для чоловіків, Для військових: Тактичні, Наявність компаса: З компасом, Матеріал корпусу: Карбон "Fibre+", Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Чорний, Наявність компаса: З компасом, Вид індикації: Арабські цифри, За країною механізму: З японським механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Ремінець |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застібка | Класична |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Секунди, хвилини, годинники |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Карбон "Fibre+" |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Наявність компаса | З компасом |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 48х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип ремінця | Каучуковий |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Компас, водостійкість 5 атм, альтметр, барометр, педер, калорії, дистанції, секундомір, підсвітка, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Світло сірий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴












