Тип механізму: Quartz, Водостійкість: 3 атм — міті руки, Тип ремінця: Сталевий, Бренд: Curren, Сталеві, Пол: Чоловічі, Індикація: Аналогові, Стиль: Класичневий, Скло: Мінеральне, Матеріал: Метал, Тип: Чоловиччі, Застібка: Дворивова, Товщина: 11 мм, Форма: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Особливості: Інструкцелія росуською мовою, Вага, г: 60, Розміри, мм: 44х11, Колір корпусу: Сриблястий, Формат часу: 12/24 г, Індикація: Хвиліні, секунди, гоні, Різін, Різін індикації: Римські цифри, індекси, Діаметр, 44 мм, Фабрика складки: Китай, Тип циферблата: Аналоговий (стримовий), Ремінець/браслет: Браслет, Задня кришка: Закрита, Гарантія: 12 мейсків, Механізм: Кварцовий, Браслет/Римак: Браслет, Браслет, Матеріал: Метал, Матеріал корпусу: Сталь, Основний колір циферблата: Синій, Колір ремінця: Сріблястій, Водостійкість: 3 атм, Скло: Мінеральна, Колір корпусу: Сріблястий, Товщина: 11 мм, Вага, г: 60, Індикація: Мінуті, секунди, годинник, Можливість зняти ремінець: Так, За діаметром годинника: Середній, Довжина ремінця, см: 25 см (регулюється), Формат времени: 12/24 ч, Застежка: Двухуровневая, Тип цифр: Римські цифри, індекси, Размеры, мм: 44х11, Ширина ремешка: 22 мм, Для мужчин: Для чоловіків, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай, Основний колір циферблата: Синій, Вид індикації: Римські цифри, індекси
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браслет / Ремінець | Браслет |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 44 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Основний колір циферблату | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Стать | Чоловічі |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Товщина | 11 мм |
| Фабрика збірки | Китай |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴








