Тип механизма: Quartz, Водостойкость: 3 атм - мити руки, Функции: Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць, Стиль: Класичний, Стекло: Мінеральне, Материал: Метал, Тип: Чоловічі, Застёжка: Дворівнева, Толщина: 12 мм, Форма корпуса: Круглий, Материал ремешка: Сталевий, Дополнительные характеристики: Індикація дати, Особенности: Інструкція російською мовою, Вес, г: 160, Размеры, мм: 41х12, Цвет корпуса: Чорний, Формат времени: 12/24 г, Индикация: Хвилини, секунди, години, Диаметр: 41 мм, Тип циферблата: Аналоговий (стрілочний), Ремешок/браслет: Браслет, Задняя крышка: Закрита, Характеристики механизма: Японія, Гарантия: 12 місяців, Механизм: Кварцовий, Производитель: Poedagar, Цвет ремешка: Чорний, Возможность снять ремешок: Так, По диаметру часов: Невеликі, Длина ремешка, см: 25 см (регулюється), Ширина ремешка: 20 мм, Матеріал корпусу: Сталь, Фабрика зборки: Китай/Японія, Основний колір циферблата: Чорний, Вид індикації: Індекси, римські цифри, Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 41 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Чорний |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴











