Товщина: 17 мм, Вага, г: 160, Фабрика складки: Китай/Японія, Функції: Похинуть дату, день тижня, місяць, маятник "Турбілліон", система "День-Ніч", Діаметр: 43 мм, Індикація: Мінути, секунди, годинник, Стекло: Сапфірова, Особливості: Інструкція на російськійська мовою, Різновид індикації: Індекси, точки, арабські цифри, Додаткові характеристики: Індикація дати, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Формат часу: 12 год, Колір корпусу: Золотистий, Механізм: Механічний з автопідзаводом, Стиль: Класичний, Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 43х17, Тип механізму: Механічний, Матеріал корпусу: Сталь, Матеріал ремінця: Сталевий, Ремінець/браслет: Браслет, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Сріблястий із золотими вставками, Застібка: Дворівнева, за діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 20,5 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір цифертабла: Чорний, Задня кришка: Прозора, Ширина ремінця: 21 mm, Характеристики механізму: Автозавод, Японія, За кордоном механізму: З японським механізмом, Виробник: Poedagar, Додатковий ремінець: Каучук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси, крапки, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 20,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 43х17 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика збірки | Китай/Японія |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник &ß; Теурбіліон&54;, система &out;День-Ніч&chel;. |
| Характеристики механізму | Автозавод, Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотими вставками |
| Ширина ремінця | 21 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 095 ₴










