Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Бренд: Forsining, Стать: Чоловічі, Функції: Годинники, хвилини, секунди, дата, день тижня, фаза місяця, Стиль: Повсякденний, Скло: Мінеральне (стійке до подряпин), Застібка: Розкладна, Товщина: 15 мм, Країна виробника: Китай, Матеріал ремінця: PU-шкіра, Матеріал корпусу: Часова сталь, Водонепроникність: Побутова (30 м), Особливості: Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Гарантія: 12 місяців, Пол: Чоловічі, Колір корпусу: Сріблястий, Гарантія: 12 місяців, Діаметр корпусу: 45 мм, Колір ремінця: Коричневий, Довжина ремінця, см: 25 см, Автопідзавод: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Довжина ремінця, см | 25 см |
| Застібка | Розкладна |
| Матеріал корпусу | Часова сталь |
| Матеріал ремінця | PU кожа |
| Особливості | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автопідзаводом, Гарантія: 12 місяців, Пол: Чоловічі |
| Стать | Чоловічі |
| Скло | Мінеральна (стійке до подряпин) |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна виробника | Китай |
| Функції | Годинники, хвилини, секунди, дата, день тижня, фаза місяця |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴












