Вага, г: 120, Фабрика складки: Китай, Функції: Похинуть дату, день тижня, місяць, Діаметр: 39 мм, Індикація: Мінути, секунди, годинник, Скло: Сапфірова, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, індекси, Водостійкість: Базова — дощ, Формат часу: 12/24 год, Колір корпусу: Золотистий, Механізм: Механічний з автопідзаводом, Стиль: Класичний, Тип циферблату: Аналоговий (стрілковий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 39х13, Тип механізму: Механічний, Матеріал корпусу: Сталь вищої проби, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Шкіряний, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Коричневий, Застібка: Кліпсова Carnival, За діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця: 21,5 см (регулюється), для чоловіків: Для чоловіків, можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Білий, Тип цифр: Арабські, Задня кришка: Прозора, Ширина ремінця: 20 мм, Характеристики механізму: Автопідзавод, 25 каменів, Японія, точність ходу: +/- 30 сек/день, За країною механізму: З японським механізмом, виробник: Carnival, Додатковий ремінець: Нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Кліпсова Carnival |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблату | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 39х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Появляють дату, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴











