Товщина: 10 мм, Фабрика складки: Китай
Японія, Діаметр: 36 мм, Індикація: Годинник
Секунди
Минуті, Скло: Мінеральна, Особливості: Центральна секундна стрілка, Водостійкість: Базова — дощ, Формат часу: 12 год, Колір корпусу: Сріблястий, Механізм: Кварцовий, Стиль: Класичний, Тип циферблата: Аналоговий (стріловий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 36х10, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Сталевий, Ремінець/браслет: Браслет, Матеріал: Метал, Тип: Жіночі, Колір ремінця: Сріблястий, Застібка: Скользна, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 20 см (регулюється), Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Рожевий, Тип цифр: Індекси, римські цифри, Задня кришка: Закрита, Ширина ремінця: 18 мм, Тип годинника: Класичний годинник, Для жінок: Для жінок, Дівчата: Дівчата, Виробник: Curren, Додатковий ремінець: Каучук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Дівчата | Дівчата |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Ковзайна |
| Індикація | Годинник Секунди Минуті |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Рожевий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 36х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Фабрика збірки | Китай Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴










