Товщина: 13 мм, Вага, г: 63, Фабрика складки: Китай/Японія, Функції: Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня, Діаметр: 48 мм, Індикація: Місячені, секунди, годинник, Скло: Полікарбонатне, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, Додаткові характеристики: Індикація дати, Водостійкість: 5 атм — плавання, формат часу: 24 год, Колір корпусу: Сірий, Механізм: Кварцовий, Стиль: Спортивний, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Розміри, мм: 48х13, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Форма корпусу: Прямокутний, Матеріал ремінця: Каучуковий, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Пластик, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Сірий, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Великі, Довжина ремінця: 27 см (регулюється), для чоловіків: Для чоловіків, можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Ширина ремінця: 24 мм, Виробник: Naviforce
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 63 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 27 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| Розміри, мм | 48х13 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня |
| Колір ремінця | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴












