Товщина: 14 мм, Вага, г: 98, Фабрика складки: Китай, Функції: Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата, Діаметр: 36 мм, Індикація: Мийні, секунди, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція на російській мовою, Різновид індикації: Індекси, арабські цифри, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Формат часу: 12 год, Колір корпусу: Сріблястий, Механізм: Кварцовий, Стиль: Класичний, Тип циферблата: Комбінований (аналогово-стрілковий), Особливості цифертабла: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 36х14, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Сталь, Матеріал ремінця: Сталевий, Ремінець/браслет: Браслет, Матеріал: Метал, Тип: Жіночі, Колір ремінця: Сріблястий із золотистими вставками, Застібка: Кліпсова, за діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 23 см (регулюється), Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Сріблястий, Тип цифр: Індекси, арабські цифри, Задня кришка: Закрита, Ширина ремінця: 18 мм, Характеристики механізму: Японія, Тип годинника: Класичний годинник, для жінок: Для жінок, точність ходу: +/- 1 сек/день, За кордоном механізму: З японським механізмом, Виробник: Naviforce
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 98 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Кліпсова |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Середні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 36х14 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата |
| Характеристики механізму | Японія |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴












