Товщина: 10 мм, Вага, г: 110, Фабрика складки: Китай/Японія, Функції: Похитують дату, Діаметр: 33 мм, Індикація: Мінути, секунди, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Індекси, Додаткові характеристики: Індикація дати, водостійкість: 3 атм — мити руки, формат часу: 12 год, Колір корпусу: Сріблястий, Механізм: Кварцовий, Стиль: Класичний, Тип циферблата: Аналоговий (стрілковий), Особливості циферблата: Центральна секундна стрілка, Розміри, мм: 33х10, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Прямокутний, Матеріал ремінця: Сталевий, Ремінець/браслет: Браслет, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Срібляста, Застібка: Дворівнева, За діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця: 23 см (регулюється), Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Синій, Тип цифр: Індекси, Задня кришка: Закрита, Ширина ремінця: 18 мм, Характеристики механізму: Seiko (Японія), По країні механізму: С японським механізмом, виробник: Naviforce
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 110 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Индексы |
| Фабрика збірки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Колір ремінця | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴












