Товщина: 9 мм, Вага, г: 100, Фабрика складки: Китай, Діаметр: 30 мм, Індикація: Мінути, секунди, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Індекси, Водостійкість: 3 атм — мити руки, Колір корпусу: Золотистий, Механізм: Кварцовий, Стиль: Класичний, Тип циферблата: Аналоговий (стріловий), Розміри, мм: 30х9, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Керамічний, Ремінець/браслет: Браслет, Матеріал: Метал, Тип: Жіночі, Колір ремінця: Золотистий із чорними вставками, Застібка: Дворівнева, За діаметром годинника: Середні, Довжина ремінця: 20 см (регулюється), Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Тип цифр: Індекси, Задня кришка: Закрита, Ширина ремінця: 14 мм, Тип годинника: Класичний годинник, Для жінок: Для жінок, точність ходу: +/- 1 сек/день, Виробник: Poedagar
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Задня кришка | Закрита |
| Застібка | Дворівнева |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Керамічний |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 30х9 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Индексы |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий із чорними вставками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴











