Товщина: 12 мм, Вага, г: 60, Фабрика складки: Китай, Функції: Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць, Діаметр: 41 мм, Індикація: Миті, секунди, годинник, Скло: Полікарбонатне, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, Додаткові характеристики: Індикація місяця, Водостійкість: 5 атм — плавання, формат часу: 24 год, Колір корпусу: Чорний, Механізм: Кварцовий, Стиль: Спортивний, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Розміри, мм: 41х12, Тип механізму: Quartz, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Каучуковий, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Пластик, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Червоний, Застібка: Класичний, За діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця: 24,5 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, для військових: Тактичні, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Ширина ремінця: 20 мм, Виробник: Skmei
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴











