Товщина: 12 мм, Вага, г: 60, Фабрика складки: Китай, Функції: Секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, Діаметр: 40х38 мм, Скло: Полікарбонатне, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, Додаткові Характеристики: Індикація місяця, водостійкість: 5 атм — плавання, Формат часу: 12/24 год, Колір корпусу: Чорний, Механізм: Кварцовий, Стиль: Спортивний, Тип циферблата: Цифровий (електронний), Розміри, мм: 40х38х12, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Полікарбонат, Форма корпусу: Прямокутний, Матеріал ремінця: Каучуковий, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Пластик, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Темно-зелений, Застібка: Класична, за діаметром годинника: Невеликі, Довжина ремінця: 23,5 см (регулюється), для чоловіків: Для чоловіків, для військових: Тактичні, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Ширина ремінця: 22 мм, Виробник: Skmei, Додатковий ремінець: Паракорд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Діаметр | 40х38 мм |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Паракорд |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Застібка | Класична |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 40х38х12 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Скло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴











