Товщина: 15,56 мм, Фабрика складки: Китай, Функції: Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка, Діаметр: 49,8 мм, Індикація: Мінуті, годинник, Скло: Мінеральна, Особливості: Інструкція російською мовою, Тип індикації: Арабські цифри, Водостійкість: 10 атм — пірнання, формат часу: 24 год, Колір корпусу: Чорний, Стиль: Спортивний, Тип циферблата: Цифровий (Електронний), Розміри, мм: 49,8x15,56, Тип механізму: Quartz, Матеріал корпусу: Сталь, Форма корпусу: Круглий, Матеріал ремінця: Тканевий, Ремінець/браслет: Ремінець, Матеріал: Метал, Тип: Чоловічі, Колір ремінця: Чорний, Застібка: Класична, За діаметром годинника: Великі, Довжина ремінця: 26 см (регулюється), Для чоловіків: Для чоловіків, Для військових: Тактичні, Можливість зняти ремінець: Так, Гарантія: 12 місяців, Основний колір циферблата: Чорний, Ширина ремінця: 24 мм, Характеристики механізму: Apache North Edge (Японія), За територією механізму: З японським механізмом, Наявність компаса: З компасом, Виробник: North Edge
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Скло | Мінеральне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49.8 мм |
| Товщина | 15.56 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Гарантія | 12 місяців мсяцев |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Застібка | Класична |
| Індикація | Хвилини, години |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Великі |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 49,8x15,56 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 24 год |
| Функції | Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Колір ремінця | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 505 ₴












